Харків’янин – чемпіон Кубку Європи з дзюдо

Харків'янин Назар Вісков – чемпіон Кубку Європи з дзюдо

Збірна України з дзюдо успішно завершила виступи на континентальному Кубку серед дорослих, який цими вихідними приймав словенський Подчетртек. Про це повідомляють Харьковские известия.

У перший змагальний день золото у ваговій категорії до 60 кг завоював 18-річний харківський спортсмен Назар Вісков.

Вісков виграв свою групу, здолавши суперників з Ізраїлю та Чехії, після чого у півфіналі одержав перемогу над представником Угорщини.

Всього у доробку українських дзюдоїстів на Кубку Європи 13 медалей (4 золотих, 3 срібних і 6 бронзових) і перше загальнокомандне місце.

Чемпіонами турніру стали: Назар Вісков (-60 кг), Каро Марандян (-66 кг), Сергій Неботов (-73 кг), Станіслав Гунченко (-90 кг).
Срібні медалі завоювали: Вадим Чернов (-66 кг), Ігор Цуркан (-81 кг), Анастасія Антіпіна (-63 кг).
Бронзові нагороди здобули: Денис Тупицький (-60 кг), Олександр Кошляк (-73 кг), Данило Гуцол (-100 кг