«Я дуже наполегливо готувалася до цих змагань». Дзюдоїстка Крістіна Опанасенко – про бронзу ЄЮОФ-2023

Дебютну нагороду Європейського юнацького олімпійського фестивалю в дзюдо збірній України принесла Крістіна Опанасенко (до 63 кг). У бронзовому фіналі больовим прийомом українка здолала представницю Нідерландів, після чого поділилася з пресслужбою НОК України своїми враженнями від змагань:

«Мені було важко, тому що коли почалася війна, я вимушена була поїхати в місце, де не було можливості тренуватися. Тому зараз я щаслива, що вдалося завоювати нагороду.

Насправді, перед змаганнями я була впевнена в своїх силах. Я дуже наполегливо готувалася до цих змагань, хотіла завоювати медаль, тому що думаю я заслужила на це.

Я досить багато пройшла – три Кубки Європи, чемпіонат Європи, де я посіла 5 місце. Тому можу сказати, що нарешті мені пощастило!», — сказала Крістіна.