Збірна України завершила без нагород перший турнір нового року

В португалському Одівелаші завершився перший в новому році турнір серії Grand Prix. Участь у змаганнях взяли більше 620 спортсменів з 90 країн світу, серед яких і 12 українців. На жаль, цього разу нашій команді не вдалося завоювати нагород.

За відсутності лідерів збірної, найкращий результат в команді вдалося продемонструвати Михайлу Свідраку (до 81 кг), Микиті Голобородьку (до 66 кг) та дебютанту подібних турнірів Назару Віскову (до 60 кг). Всі троє хлопців одержали по дві перемоги, а на стадії 1/8 фіналу поступилися більш досвідченим суперникам.

Михайло Свідрак програв діючому чемпіону Європи з Туреччини Ведату Албайраку, з яким вже неодноразово зустрічався у минулому сезоні, в свою чергу Назар Вісков та Микита Голобородько досить спірно поступилися так званим «нейтральним атлетам» Заірбекову і Абуладзе. Детальніше про ці епізоди читайте в телеграм-каналі ФДУ.

Так само на стадії 1/8 фіналу, здобувши по одній перемозі, свої виступи завершили Антон Савицький (до 100 кг) та Юлія Курченко (до 78 кг). Остання, зокрема, поступилася фіналістці турніру з Німеччини Анні Монте Олек.

Перемогу у першому раунді змагань також здобули Артем Лесюк (до 60 кг), який здолав Лівану Дакруза, Юлія Гребеножко (до 60 кг), яка перемогла француженку Фалгон, а також дебютант подібних змагань Ігор Цуркан (до 81 кг), який розібрався з португальцем Алмейдою. На жаль, у другому колі змагань обоє українців зазнали поразок.

В свою чергу Владислав Казіміров (до 73 кг), Євгеній Балєвський (понад 100 кг), Христина Гоман (понад 78 кг) та Руслана Булавіна (понад 78 кг) поступилися вже у стартових сутичках на турнірі.

По завершенню турніру Grand Prix до команди на 3-денний тренувальний збір в Португалії доєднаються Дільшот Халматов, Богдан Ядов, Гєворг Манукян, а також Єлизавета Литвиненко, після чого 2-4 лютого збірна України основним складом візьме участь у турнірі серії Grand Slam в Парижі.