Золото Спиридонова і срібло Цуркан на Кубку Європи серед кадетів

В хорватському Поречі 16-17 березня відбувся континентальний Кубок серед спортсменів до 18 років. Участь у змаганнях взяли 5 українських дзюдоїстів, двом з яких вдалося завоювати нагороди.

На найвищу сходинку п’єдесталу у категорії до 90 кг підійнявся Даніїл Спиридонов. На шляху до фіналу українець здолав представників Бразилії, Великої Британії та Латвії, після чого у поєдинку за золото завдяки кидку на «Ваза-арі» переміг ще одного представника Латвії.

Це дебютна нагорода для Даніїла на рівні Кубків Європи. До цього харків’янин чотири рази брав участь у подібних турнірах.

Продовжує свою медальну ходу на турнірах континентального Кубку Іларія Цуркан (до 63 кг). Після двох бронзових нагород на попередніх етапах, у Поречі українка змогла дістатися фіналу, здолавши на своєму шляху представниць Хорватії, Німеччини, Бразилії, Франції та Польщі.

Проте у фінальному поєдинку, Іларія, на жаль, поступилася ще одній спортсменці з Бразилії одне «Ваза-арі». Тож в активі українки срібна нагорода і прогрес порівняно з попередніми змаганнями.

Щиро вітаємо наших кадетів та їх тренерів зі здобутками! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

А вже наступними вихідними, 23-24 березня, велика група українських кадетів візьме участь у Кубку Європи в словацькому Шаморіні, куди переважно відправляться чемпіони та призери нещодавнього чемпіонату України U18.