Дзюдоїсти Сумщини взяли участь у турнірах в Абу-Дабі та Ризі

Дзюдоїсти Сумщини взяли участь у двох міжнародних турнірах. В Абу-Дабі проходить турнір «Grand Slam». У Ризі розпочався кубок Європи серед кадетів.

У столиці ОАЕ Абу-Дабі триває турнір з дзюдо серії «Grand Slam», участь в якому беруть 428 дзюдоїстів з 66 країн. 22 жовтня студент Сумського державного університету Владислав Казіміров у ваговій категорії до 73 кг у першій сутичці програв дзюдоїсту з Казахстану. Випускник СумДУ Гєворг Манукян у вазі до 81 кг переміг грузина і програв азербайджанцю і припинив боротьбу за медалі.

Припинили боротьбі за нагороди і дівчата. Студентка «політеху» Анастасія Антіпіна (вагова категорія до 63 кг) перемогла дзюдоїстку з Кореї і поступилась британці (яка у підсумку стала чемпіонкою у цій вазі). Наталія Чистякова (вага до 70 кг) перемогла китаянку і поступилась італійці.

Тим часом у столиці Латвії стартував розіграш кубку Європи з дзюдо серед кадетів. Участь у ньому беруть 184 спортсмени з 15 країн.

Представник Сумщини Богдан Малонкін у ваговій категорії до 66 кг у першому поєдинку переміг спортсмена з Латвії, а у другому поступився ізраїльтянину.

У цій же вазі Володимир Мазкун у першій сутичці здолав латвійця, а у другий програв спортсмену з Нідерландів.

Роменчанка Маргарита Мірошниченко (у вазі до 44 кг) перемогла суперниць з Латвії та Нідерландів і здобула «золото».

Маргарита Мірошниченко — в центрі. Фото: Кирило Мачула

Марія Васюта (вк до 52 кг) перемогла спортсменку з Польщі, у півфіналі поступилась дзюдоїстці з Косова, а у «бронзовому» фіналі зустрілась з українкою Катериною Довженко і поступилась співвітчизниці.