Визначились найсильніші дзюдоїсти-молодші кадети Дніпропетровщини

9 вересня в Дніпрі пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед молодших кадетів, спортсменів, яким до 17 років.

Це була вже друга обласна першість, яка пройшла від початку осені під егідою Федерації дзюдо Дніпропетровської області. І це були відбіркові змагання на Чемпіонат України U17, який заплановано на кінець вересня.

В Чемпіонаті Дніпропетровської області брали участь 220 спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограду, Царичанки, Кам’янського, Синельникового, Новомосковська, Жовтих Вод, а також міст сусідніх регіонів — Запоріжжя та Покровська з Мирноградом Донецької області. Змагання стали одними з наймасовіших в Дніпрі в 2023 році.

В медальному заліку найкращий результат продемонстрували Дніпряни — 12 золотих, 13 срібних, 18 бронзових медалей. На другому місці Синельникове — 3 золота, 1 срібло й 3 бронзи. На третьому Кам’янське — 1 золото, 2 срібла, 3 бронзи.

1 золоту нагороду вибороли Запорізькі спортсмени, по дві бронзи в активі Кривого Рогу та Новомосковська.

Загалом, медалі розіграли у восьми вагових категоріях у дівчат та в дев’яти у хлопців.

Відзначимо спортсменів, яким вдалося вибороти золото в своїй вазі: це представники Дніпра Олег Фесенко, Станіслав Кохановський, Ілля Білоус, Володимир Горун, Должанський Даниїл, Тимофій Литвин, Денис Мулик, Ілля Шинковський, Паученко Вікторія, Софія Балабан, Мусієнко Альбіна, Ткачова Анна; Анна Макушок, Олександра Симоненко, Ярослава Недвіга (всі Синельникове); Максим Каратунов (Кам’янське); Шевчук Наталя (Запоріжжя).